Завершився прийом документів від претендентів на посаду директора ЗОМНАП

Згідно з оголошенням про конкурс на посаду директора Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту, що було надруковане в офіційних ЗМІ області та на сайті управління культури ОДА 1 жовтня, відповідний пакет документів у 30-денний термін управлінню культури надали четверо претендентів: Габрієла Андял, Василь Коцан, Павло Леньо та Павло Федака. 

З автобіографіями, мотиваційними та рекомендаційними листами конкурсантів можна ознайомитися в рубриці "Конкурсна процедура призначення керівників" (http://kultura.uz.ua/index.php/konkursna-protsedura-pryznachennia-kerivnykiv).

Копії ж особових документів відповідно до ЗУ "Про захист персональних даних", а також авторські проекти програм розвитку закладів культури (з поваги до інтелектуальної власності претендентів) – на сайті не публікуватимуться, однак усі охочі зможуть особисто пересвідчитись у наявності цих документів в управлінні культури облдержадміністрації.

Крім того, відповідно до оголошення, свої пропозиції щодо кандидатів на включення до складу конкурсної комісії мали надати крайові громадські організації, які діють у сфері культури. Так, усього своїх кандидатів подали 13 громадських організацій. Наразі вивчається відповідність функціонального спрямування громадських організацій до вимог конкурсу. Згодом трьох із загальної кількості кандидатів буде визначено методом жеребкування та включено до складу комісії, до якої, нагадаємо, за законодавчими вимогами ввійдуть також троє кандидатів від трудового колективу та троє представників управління культури ОДА.

Про подальші етапи конкурсної процедури повідомимо додатково.

Управління культури Закарпатської ОДА

Додаткова інформація