Результати першого засідання конкурсної комісії по добору на посаду керівника ЗОМНАП

14 листопада відбулося перше засідання конкурсної комісії по добору на посаду керівника Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту.

Передусім, було обрано голову конкурсної комісії – начальника управління культури облдержадміністрації Вікторію Фролову. Далі комісія перейшла до розгляду документів кандидатів, за результатами чого було вирішено:

1. Допустити Василя Коцана та Павла Федаку до участі в другому засіданні конкурсної комісії по добору на посаду директора Закарпатського обласного музею архітектури та побуту.

2. Відхилити кандидатури:

- Габріели Андял – у зв'язку із наданням неповного переліку документів відповідно до ст.21-4 Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури" від 28 січня 2016 року № 995-VІІІ;

- Павла Леня – у зв'язку із відсутністю стажу роботи у сфері культури не менше 3-х років відповідно до ст.21-1 Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури" від 28 січня 2016 року № 995-VІІІ.

Відеозапис із засідання можна переглянути в рубриці "Конкурсна процедура призначення керівників" (http://kultura.uz.ua/index.php/konkursna-protsedura-pryznachennia-kerivnykiv).

Друге засідання конкурсної комісії, що передбачає співбесіду з кандидатами та обрання керівника закладу, відбудеться 21 листопада о 13.00 у прес-центрі облдержадміністрації (пл.Народна, 4).

Управління культури Закарпатської ОДА

Додаткова інформація