Обрано директора Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту

21 листопада в прес-центрі облдержадміністрації відбулося друге засідання комісії по конкурсному добору на посаду директора Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту.

Комісія працювала у складі:

1. Від управління культури (органу управління):
Вікторія Фролова – начальник управління культури облдержадміністрації, голова конкурсної комісії;
Ілдико Молнар – заступник начальника управління – начальник відділу управління культури облдержадміністрації;
Галина Акулова – методист методичного кабінету при управлінні культури облдержадміністрації.

2. Від громадських організацій:
Василь Мулеса – голова Всеукраїнського товариства "Лемківщина";
Оксана Ільницька (Хархаліс) – член громадської організації Асоціація творчих жінок Закарпаття "Нова форма";
Ендре Гіді – член товариства угорських митців Закарпаття.

3. Від трудового колективу:
Федір Шандор – доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри соціології та соціальної роботи ДВНЗ "Ужгородський національний університет";
Михайло Тиводар – доктор історичних наук, професор кафедри історії стародавнього світу та середніх віків ДВНЗ "Ужгородський національний університет";
Віталій Рац – завідувач відділу міжнародних зв'язків у галузі освітньо-культурної діяльності та народної творчості Закарпатського обласного організаційно-методичного центру культури.

4. Секретар конкурсної комісії Ольга Бєлєцька – головний спеціаліст управління культури облдержадміністрації (без права голосу).

Голова конкурсної комісії запросила кандидатів для представлення проектів програм розвитку музею на 1 та 5 років і проведення співбесіди.

Першим свою програму презентував Василь Коцан, який також дав відповіді на подальші запитання від членів комісії та присутніх представників громадськості.

У свою чергу, Павло Федака зачитав заяву від 21.11.2016 року про зняття своєї кандидатури на посаду директора Закарпатського музею народної архітектури та побуту. Комісія задовільнила заяву П.Федаки про зняття кандидатури шляхом голосування.

Опісля було обрано голову (М.Тиводар) та секретаря (Г.Акулова) лічильної комісії, які при підрахунку голосів закритого (таємного) голосування виявили, що за кандидатуру Василя Коцана проголосовано наступним чином: "ЗА" – 8, "ПРОТИ" – 1, "УТРИМАВСЯ" – 0.

У підсумку засідання комісія вирішила:

1. Задовільнити заяву Павла Федаки про зняття своєї кандидатури на посаду директора Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту.

2. За результатами голосування рекомендувати управлінню культури обласної державної адміністрації призначити Василя Коцана на посаду директора Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту як такого, котрий успішно пройшов конкурсний відбір згідно з чинним законодавством.

Управління культури Закарпатської ОДА

Додаткова інформація