Відбулося перше засідання конкурсної комісії по добору на посаду директора обласного театру драми та комедії

Сьогодні відбулося перше засідання конкурсної комісії по добору на посаду директора Закарпатського обласного театру драми та комедії.

Передусім, було обрано голову конкурсної комісії – начальника управління культури облдержадміністрації Вікторію Фролову.

Далі комісія перейшла до розгляду документів єдиного претендента, який запропонував свою кандидатуру в законодавчо встановлені строки. В результаті було вирішено допустити Євгена Тищука до участі в другому засіданні конкурсної комісії по добору на посаду директора Закарпатського обласного театру драми та комедії.

Відеозапис із засідання можна переглянути в рубриці "Конкурсна процедура призначення керівників" (http://kultura.uz.ua/index.php/konkursna-protsedura-pryznachennia-kerivnykiv).

Друге засідання конкурсної комісії, що передбачає співбесіду, під час якої кандидат публічно презентуватиме проекти програм розвитку закладу на 1 та 5 років, відбудеться 20 лютого о 14.00 у кабінеті начальника управління культури облдержадміністрації (пл.Народна, 4, поверх 5, каб.539).

 

Управління культури Закарпатської ОДА

Додаткова інформація