Закарпатці зустрічали схід сонця з "Молитвою за Україну"

На світанні Дня Незалежності в Ужгороді відбулася духовно-патріотична акція за участі заслуженого академічного Закарпатського народного хору, представників влади, духовенства та громадськості краю. Звичай бажати Україні у день її народження доброго ранку та доброї долі започаткували торік.

"Молитва за Україну" (музика Миколи Лисенка, слова Олександра Кониського) – врочистий пісенний твір, що також відомий під назвою "Боже великий, єдиний, нам Україну храни", офіційно визнаний духовним гімном України. До слова, цьогоріч йому виповнилося 130 років.

Окрім головної, у виконанні хору прозвучали й інші духовні пісні, під час яких учасники хору промовляли молитву "Отче наш" шістьома мовами.

Традиційно помолились за Україну і присутні на зустрічі представники різних конфесій на Закарпатті.

За тим хор виконав іще декілька титульних українських пісень, а також звеселив присутніх колоритними закарпатськими пісенно-танцювальними композиціями.

Акція, до якої долучилось кількасот краян, тривала майже годину. Організатори й учасники вірять, що своїми щирими молитвами та побажаннями пригорнуть Господнє благословення до України, її воїнів-захисників і всіх громадян.

12345678910111213

Управління культури Закарпатської ОДА

Додаткова інформація