Фестиваль-ярмарок "Гуцульська бриндзя" цьогоріч буде не тільки цікавим, але й доброчинним

5-6 вересня Рахів фестивалитиме з уже 15-ою "Гуцульською бринзою". На святі гості зможуть поласувати десятками різновидів овечого сиру та іншими традиційними наїдками, а також познайомитися з традиціями, ремеслами та мистецтвом гуцулів. 

У перший фестивальний день організатори пропонують познайомитися з творчістю митців Рахівщини у великому залі райдержадміністрації, галереї районного Будинку культури та Музеї Гуцульської різьби Юрія Павловича (11.00-18.00).

Програма наступного, основного дня, виглядає так:

8.00 – розгортання експозицій народних умільців та ярмарка-продажу тваринницької продукції;

11.30 – святкова хода від вулиці Богдана Хмельницього до амфітеатру "Буркут";

12.15 – урочисте відкриття фестивалю-ярмарку "Гуцульська бриндзя", запалення полонинської ватри;

12.45 – огляд експозицій виставок народних умільців населених пунктів та ярмарки-продажу тваринницької продукції вівчарства; майстер-клас із приготування гуцульських страв; благодійний аукціон; плетіння маскувальної сітки;

14.00-17.00 – виступи самодіяльних колективів Рахівщини;

17.00-24.00 – концертно-розважальна програма за участі заслуженого артиста України Олександр Садварій, Національного академічного Гуцульського ансамблю пісні і танцю "Гуцулія", гурту "Рокаш".

Між тим, у рамках фестивалю відбудеться благодійний ярмарок зі збору коштів для лікування та матеріальної підтримки учасників АТО.

2

Управління культури Закарпатської ОДА

Додаткова інформація