Обрано директора Ужгородського коледжу культури і мистецтв

Сьогодні, 7 листопада, в Ужгородському коледжі культури і мистецтв проходили вибори директора вишу.

Нагадаємо, що конкурс на заміщення посади директора Ужгородського коледжу культури і мистецтв був оголошений 21 серпня, а його умови – оприлюднені в офіційних ЗМІ краю. Відтоді впродовж двох місяців охочі могли подати необхідні документи для участі в конкурсі. Зрештою, такою можливістю скористалися Галина Біланич, Роман Філяк і Наталія Шетеля. Саме серед цих кандидатур трудовий колектив вишу нині обирав собі представника на наступні 5 років.

Проголосувати виборці мали змогу з 9.00 до 15.00 в актовому залі коледжу, де, відповідно до законодавчих вимог, були створені всі належні умови для забезпечення свободи волевиявлення.

По завершенні таємного голосування виборча комісія на чолі з Тетяною Ганулич приступила до підрахунку голосів. Найперше було погашено один невикористаний бюлетень. Опісля – опломбовано урну: члени комісії нарахували 108 бюлетенів. Після їх сортування і контрольного підрахунку голова виборчої комісії олосила результати:
Шетеля Наталія Ігорівна – 97 голосів;
Філяк Роман Васильович – 9 голосів;
Біланич Галина Петрівна – 1 голос;
"Не підтримую жодного кандидата" – 1 голос.

Таким чином, голосами переконливої більшості виборців перемогу здобула Наталія Шетеля.

Як представник органу-засновника коледжу привітала обраницю заступник начальника управління культури Закарпатської облдержадміністрації Ілдико Молнар, зауваживши, що така помітна підтримка з боку колег – це не просто висока оцінка роботи Наталії Шетелі на посаді директора коледжу (з 2012 року і досі), а й відповідність запропонованої нею програми розвитку закладу на наступні 1 та 5 років очікуванням колективу, й це – надважливо.

Більше інформації про процедуру та результати виборів директора Ужгородського коледжу культури і мистецтв буде опубліковано на офіційному сайті вишу.

12345678910

Управління культури Закарпасткьої ОДА

Додаткова інформація