У День Соборності в Ужгороді відбудуться урочиста хода зі 100-метровим прапором і тематична виставка

У понеділок, 22 січня, на Закарпатті відбудеться низка заходів до Дня Соборності України. Серед них – хода зі стометровим національним прапором, покладання квітів до пам'ятників видатним діячам та виставка, присвячена подіям Української революції 1917-1921 років.

Урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України розпочнуться об 11.00 покладанням квітів до пам'ятника Т.Шевченку в Ужгороді. У цей же час на площі Народній молодь розгорне стометровий Прапор України й урочистою ходою за участі керівників краю та міста понесе набережною Незалежності до пам'ятника президенту Карпатської України Августину Волошину, де також відбудеться покладання квітів. Відтак колона вирушить до пішохідного мосту і з'єднає 100-метровим прапором береги Ужа.

Цього ж дня в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації та облради відкриється виставка, присвячена творенню Української державності. Експозиція з двох десятків інформаційно-просвітницьких стендів, підготовлених Українським інститутом національної пам'яті, представить Українську революцію 1917-1921 років.

Заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України відбудуться також у містах та районах області, – інформує Прес-служба Закарпатської ОДА.

Додаткова інформація