На Закарпатті розпочалося масштабне свято класичної музики та мистецтва "Stankovych fest"

Урочистостями і концертною програмою членів журі та лауреатів стартував сьогодні, 21 лютого, на Свалявщині другий міжнародний конкурс-фестиваль "Stankovych fest" – мистецький турнір, мета якого – підтримати творчо обдаровану молодь і відкрити нових зірок.

На Закарпаття для участі у конкурсах з'їхалися понад три сотні молодих талантів з усієї України, а також із сусідніх Угорщини, Словаччини, Польщі. Протягом чотирьох днів вони змагатимуться у номінаціях "Музичне та образотворче мистецтво", "Юний композитор". У творчих випробуваннях виступатимуть індивідуальні виконавці, дуети, ансамблі в декількох вікових категоріях. Зокрема, цьогоріч введено категорію "26+".

Учасників привітав голова журі – наш земляк, родом зі Свалявщини – всесвітньовідомий композитор Євген Станкович, на малій Батьківщині котрого й організований конкурс-фестиваль. Він побажав всім натхнення, творчих успіхів та досягнень. До присутніх звернулися і члени журі, в складі якого відомі імена – Андрій Чебикін, Володимир Микита, Михайло Чембержі, Олександр Олійник, Наталія Петій-Потапчук та багато інших.

Нагадаємо, фестивальні майданчики розгорнуться на базі двох санаторіїв Свалявщини – "Квітка полонини" і "Поляна". Конкурс в номінації "Юний композитор" проведуть у школі, де вчився композитор Євген Станкович. Це стане однією з "родзинок" цьогорічного фесту.

Урочисте нагородження та гала-концерт переможців відбудеться у неділю, 25 лютого, у Свалявському районному будинку культури, – повідомляє Прес-служба Закарпатської ОДА.

1235678910

Додаткова інформація