В обласному музеї народної архітектури та побуту експоновано доробок Олександра Громового

Днями у виставковому залі Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту відкрилася персональна виставка Олександра Громового. 

Експозицію склав живопис члена Національної спілки художників України й лауреата обласної премії ім.Й.Бокшая і А.Ерделі.

Сучасний живопис, реалістичний модерн, абстракції – розмаїття картин на виставці свідчить про різноплановість і багатогранність таланту Олександра Громового. Попри це, художник представив пейзажі, роботи фігурального плану й навіть портрети. Є тут і картини етюдного характеру. Всі експоновані роботи виконані в техніці олії, акрилу та полотна.

Загалом Олександр Громовий презентував на розсуд поціновувачів мистецтва майже чотири десятки картин, написаних упродовж останніх десяти-дванадцяти років. Частину з них закарпатські глядачі вже бачили, але є чимало полотен, представлених широкій публіці вперше. "Це невелика ретроспективна експозиція, зібрана за останній час, – розповів художник. – Зрозуміло, що тематично вона дуже розмаїта. Адже як митець мислив 10 років тому і як мислить зараз – це велика різниця. Тому в роботах різні ідеї, різні відчуття, емоції, картини відрізняються стилістикою".

За словами мистецтвознавців, картини Олександра Громового вражають потужною енергетикою, інтригують глибиною та багатозначністю. Митець тонко осмислює й окреслює інтелектуальний та естетичний клімат сьогодення.

Виставка живопису Олександра Громового триватиме до 3 березня, – інформує Культурно-мистецька фундація "Brovdi Art".

12345678910

Текст: Денис Фазекаш,

фото: Роберт Довганич

Додаткова інформація