Ансамбль пісні і танцю "Поділля" відкриє VI-ий Міжнародний фестиваль "Музика без кордонів"

Вже вшосте, разом із порою цвітіння сакур, в Ужгород приходить головне музичне свято – Міжнародний фестиваль "Музика без кордонів". Започаткований Закарпатською обласною філармонією у 2012 році, він щоразу тішить меломанів цікавими зустрічами і знайомствами.

В самій назві форуму закладено основний його принцип: у фестивальні дні на головній сцені Закарпаття панує музика будь-якої епохи, стилю, жанру, напрямку, форми і змісту.

Отже, з 11 по 29 квітня великий зал обласної філармонії знову наповниться "Музикою без кордонів". 

А відкриє фестиваль Ансамбль пісні і танцю "Поділля" Вінницької обласної філармонії. До концертної програми "Країна козаків" гості включили найкращі зразки народної творчості свого краю – різножанрові пісні і танці, жартівливі сценки та характерні картинки з життя подільського села.

Початок о 18.30.

Ансамбль пісні і танцю "Поділля" засновано у 1944 році. В його програмах – історичні думи, козацькі, чумацькі пісні, різножанрові танці, жартівливі сценки, родинно-побутова й обрядова лірика. Гастрольні шляхи колективу пролягали до найвіддаленіших куточків України та далеко за її межі. Аплодували "Поділлю" в Англії, Франції, Польщі, Німеччини, Швейцарії та багатьох інших країнах. Колективу притаманна не лише висока виконавська майстерність, але й глибока духовна культура. Це довершений виконавський організм з надзвичайно широкими можливостями, в якому кожен артист є повноправним співавтором диригента у здійсненні оригінальних інтерпретаторських задумів. 

З 1996 року обов’язки художнього керівника та головного балетмейстера ансамблю пісні і танцю "Поділля" виконує заслужений артист України Анатолій Кондюк. Головний хормейстер колективу – заслужений артист України Віктор Волков, керівник оркестру – Володимир Пиріг.

Напередодні відкриття фестивалю про його цьогорічну програму детально розкажуть організатори: прес-конференція відбудеться у приміщенні обласної філармонії 10 квітня о 12.00.

11.04mbk

Таїсія Грись, музичний редактор

Закарпатської обласної філармонії

Додаткова інформація