Сьогодні, 7 травня, в департаменті культури Закарпатської облдержадміністрації проведено перше засідання конкурсної комісії з добору на посаду директора – художнього керівника комунального закладу "Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв" Закарпатської обласної ради.

На початку засідання члени конкурсної комісії більшістю голосів обрали голову комісії – Євгена Ясінського, після чого перейшли до розгляду документів, які на адресу організаторів конкурсу (департамент культури ОДА) у встановлені строки надіслали: Михайло Белень, Олег Зайцев, Василь Марюхнич, Анатолій Рошко, Вікторія Фролова.

Рішенням комісії усіх п’ятьох претендентів допущено до участі в другому засіданні, що передбачає представлення кандидатами програм розвитку закладу культури на 1 та 5 років і проходження співбесіди. Засідання відбудеться 24 травня о 14.00 у прес-центрі облдержадміністрації (м.Ужгород, пл.Народна, 4, ІІ-ий поверх).

Деталі першого засідання – у відео, відомості про претендентів – у рубриці "Конкурсна процедура призначення керівників".

123

Департамент культури Закарпатської ОДА

Додаткова інформація