Виставка "Пленери. Подорожі. Мистецтво" Василя Брензовича вже чекає на своїх оглядачів

Днями у виставковому залі Закарпатського обласного художнього музею ім.Й.Бокшая відбулося відкриття персональної виставки живопису заслуженого художника України Василя Брензовича. 

В експозиції, що називається "Пленери. Подорожі. Мистецтво" представлено майже 60 робіт, які митець виконував під час різноманітних поїздок та численних виїздів на природу. Мистецтвознавці відзначають, що пленерний живопис – основа творчої майстерності художника. Більшість картин та етюдів митець малює саме на природі.

Серед образотворчих жанрів віддає перевагу саме камерним і панорамним закарпатським пейзажам, які, відповідно, й представлені на виставці. Презентував Василь Брензович і свої натюрморти. Картини переважно написані олією на полотні. Крім того, на виставці є чимало портретів, деякі з них надзвичайно оригінально скомпоновані й несуть у собі певний посил до глядача.

Цією експозицією Василь Брензович вирішив відзначити 25-ту річницю керування Об'єднанням професійних художників Закарпаття. Як відзначив сам митець, організації саме виповнюється 30 років від часу заснування й наразі вона об’єднує 34 закарпатських митців різних стилів та напрямків.

"Об’єднання займається організацією пленерів, виставок і виданням альбомів-каталогів. Тільки впродовж минулого року нам вдалося провести 10 художніх експозицій й майже стільки ж пленерів у мальовничих та інколи незвіданих для туристів куточках нашого краю, – додав Василь Брензович під час відкриття експозиції. – Тому цією виставкою хотів показати всім любителям мистецтва те, чим займаюся я і наша організація. Нам є що продемонструвати і це, можна сказати, певний творчий звіт".

Виставка триватиме до 23 липня, – повідомляє Культурно-мистецька фундація "Brovdi Art". 

123467891011121315161718

Текст: Денис Фазекаш,

фото: Наталія Павлик

Додаткова інформація