"Акварелі закарпатських художників" – серед лідерів літа в рейтингу "Книжка року – 2018"

aquaЗа результатами дистанційної експертної сесії Всеукраїнського рейтингу "Книжка року – 2018" із визначення "Лідерів літа" до шорт-листу з семи найподієвіших книжок піврічного видавничого репертуару в номінації "ВІЗИТІВКА" (підномінація "МАЛЯРСТВО/ФОТОГРАФІЯ/ПЛАСТИКА") увійшов альбом "Акварелі закарпатських художників".

Художнє видання, що побачило світ в ужгородському "Видавництві Олександри Гаркуші" за сприяння департаменту культури облдержадміністрації, має, вочевидь, суттєві шанси лідирувати в номінації і за результатами року.

Як уже повідомлялося, в альбомі представлено понад сто акварельних робіт закарпатських художників. "Акварель, яка вимагає від художника віртуозного володіння технікою і дозволяє фіксувати швидкоплинні миті життя, має свої здобутки й традиції в Закарпатті. У цій галузі успішно працювали та створювали справжні взірці високої професійної майстерності як відомі митці закарпатської школи живопису, так і сучасні молоді художники", – відзначає упорядник і видавець Олександра Гаркуша.

З іншими виданнями, що потрапили до шорт-листу "Лідерів літа", можна ознайомитись за посиланням.

Додаткова інформація