Розпочався пілотний проект із упровадження освітніх програм у мистецьких школах

Міністерство культури України повідомляє, що 1 вересня розпочався пілотний проект із упровадження в освітній процес мистецьких шкіл освітніх програм початкової мистецької освіти.

Пілотний проект відбуватиметься з метою надання методичної й організаційної допомоги мистецьким школам у реалізації норм ч.7 Закону України "Про освіту" та ст.16 Закону України "Про позашкільну освіту", якими передбачено провадження освітнього процесу в закладах освіти за освітніми програмами.

В пілотному проекті беруть участь 29 мистецьких шкіл з Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Житомирської, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Хмельницької областей і м.Київ, педагогічні ради яких прийняли рішення про таку участь, – інформують у відомстві. 

Керівники зазначених шкіл пройшли спеціальне навчання на тренінгу з розроблення освітніх програм, що тривав 3-5 липня в Києві. Кожна зі шкіл зобов'язала себе проводити інформаційні заходи з поширення практики впровадження освітніх програм у мистецьких школах на місцевому й регіональному рівнях.

Перелік шкіл, які беруть участь у пілотному проекті.

Додаткова інформація