"Арт-звернення Едуарда Приходька" представлять увазі відвідувачів обласного художнього музею

14 вересня о 16.00 в Закарпатському обласному художньому музеї ім.Й.Бокшая відкриється виставка "Арт-звернення Едуарда Приходька".

Едуард Приходько – закарпатський живописець, член Національної спілки художників України.

Працює в галузі станкового живопису. Пише фігуративні й абстрактні композиції. Тяжіє до умовних, стилізованих рішень. Учасник обласних, регіональних, всеукраїнських і зарубіжних виставок, міжнародних бієнале живопису.

Твори зберігаються в приватних колекціях України та зарубіжжя, а також у Закарпатському обласному художньому музеї ім.Й.Бокшая.

Виставка творів "Арт-звернення Едуарда Приходька" – це творчий звіт автора, що запрошує до діалогу з глядачем, до довірчої розмови з сучасником про позитиви і дисонанси нашої екзистенції, це пропозиція співавторства у творенні картинного образу.

Привабливість картин Едуарда Приходька – у надзвичайному сплаві особистісного, незалежного авторського підходу до теми, креативності мислення і яскравого живописного темпераменту. В його роботах відчуваються міцні знання класичного живопису, усвідомлення самобутності закарпатської школи, добрий професійний вишкіл, нестримний потяг до самовираження та самодостатності. І саме в цьому – запорука його майбутніх творчих успіхів.

Виставка триватиме з 14 по 30 вересня, – анонсують організатори. 

14.09

Додаткова інформація