"Шерегіївці" зіграють свої "Круті віражі" на паризькій театральній сцені

5-6 жовтня Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв покаже своє мистецтво у паризькому театрі "L'Atalante" на Монмартрі.

Ужгородці зіграють виставу Еріка Ассу "Круті віражі", яка з успіхом іде на малій сцені облмуздрамтеатру. Режисер – заслужений артист України Михайло Фіщенко, в ролях – заслужений артист України Степан Барабаш та Дар'я Горшкова.

Цю п'єсу на двох акторів відомий французький драматург написав для Алена Делона та його доньки, після чого вона завоювала популярність у цілому світі.

Досі виставу "Круті віраж" "шерегіївці" успішно показали в українській програмі міжнародного театрального фестивалю "Андріївський фест" у Києві. Виконавиця головної ролі Дар’я Горшкова отримала відзнаку фестивалю за найкращу жіночу роль.

До Парижа закарпатці їдуть з ініціативи акторки Вероніки Перверзєвої. Уродженка Невицького, вона свого часу працювала у Закарпатському облмуздрамтеатрі, потім навчалася в Києві, грала в Національному театрі ім.І.Франка, знімалась у кіно. Вже понад двадцять років мешкає з чоловіком у Парижі, де займається популяризацією сценічного мистецтва та французько-українськими культурними зв'язками. Показати закарпатських театралів у Франції – її давній задум.

Перед паризькими гастролями в суботу, 15 вересня, о 18.00 "шерегіївці" на малій сцені облмуздрамтеатру покажуть останню прем'єру Михайла Фіщенка "Same time, next year" за п'єсою Б.Слейда, а в п'ятницю, 21 вересня, о 18.00 – уже згадані "Круті віражі".

kruti virazhiaktory

Олександр Гаврош, завідувач літературно-драматичної частини

Закарпатського академічного обласного українського

музично-драматичного театру ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв

Додаткова інформація