За підтримки УКФ обласна філармонія реалізує мистецький проект "Україна в часі"

Днями представники Закарпатської обласної філармонії на запрошення Дирекції Українського культурного фонду побували у м.Київ, де проводилась переговорна процедура щодо укладання договору про надання гранту.

Мистецький проект "Україна в часі" задумано як представлення українського професійного музичного мистецтва за кордоном у поєднанні з історичною ретроспективою в контексті сучасної української культури. Для виконання завдань проекту цьогоріч передбачено провести два різнопланові концерти симфонічного оркестру та солістів обласної філармонії у місті Будапешт (Угорщина). А саме:

24 листопада – концерт, приурочений 85-ій річниці Голодомору 1932-1933 рр. зі скорботною програмою у церкві;

25 листопада  концерт із творів українських композиторів, що належать до світової культурної спадщини (в концертному залі).

Реалізація проекту дозволить привернути додаткову увагу світової спільноти до відзначення 85-річниці Голодомору в Україні та, водночас, представить український національний культурний продукт як сучасне європейське мистецьке явище, позитивно позначиться на формуванні толерантних культурно-освітніх взаємин між Україною та Угорщиною.

Мистецький проект КЗ "Закарпатська обласна філармонія" Закарпатської обласної ради за оцінкою експертів УКФ набрав 80 балів і посів 167 місце в загальному рейтингу.

Перемовини директора філармонії з представниками УКФ пройшли успішно й уже наступного тижня заплановане підписання договору про грантове фінансування, – повідомили у філармонії.

___________________________________________________________________________________

Окрім Закарпатської обласної філармонії участь у переговорній процедурі взяли також представники Закарпатського академічного обласного театру ляльок, Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту, Закарпатського обласного художнього музею ім.Й.Бокшая й Ужгородського коледжу культури і мистецтв. 

UKF peremozhci

Додаткова інформація