Про можливості навчання у США студентам розкажуть в обласній бібліотеці

10 жовтня у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка в рамках роботи інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку" відбудеться презентація програми "Global UGRAD".

Презентація складається з двох частин: перша частина присвячена програмі "Global UGRAD" – це програма, що фінансується й адмініструється урядом Сполучених Штатів Америки та організацією "World Learning". Програма надає повну стипендію студентам 1-3 курсів для навчання в університетах і коледжах США протягом одного академічного семестру за будь-якими спеціальностями без отримання академічного ступеня. 

Під час другої частини презентації буде розглядатися процес вступу в американські коледжі й університети, а слухачі почути відповіді на свої запитання щодо освіти в США та процесу вступу.

Доповідачі: Вікторія Михайленко, помічник аташе з питань культури Відділу преси, освіти та культури Посольства Сполучених Штатів Америки; Андрій Гаталяк, радник із питань вищої освіти у США мережі "Education USA", керівник Львівського центру "Освіта".

На презентації також буде присутній Майкл Хекет (Michael Hacket), заступник Аташе з питань культури Посольства США в Україні

Початок о 17.00. Вхід вільний, – анонсують організатори. 

10

Додаткова інформація