Митці краю презентували в Ужгороді твори графіки та декоративно-прикладного мистецтва

Днями в приміщенні галереї "Ужгород" відкрилася традиційна обласна виставка художніх робіт закарпатських митців. Загалом представлено близько 60 творів графіки та декоративно-прикладного мистецтва. 

Вернісаж приурочений до Дня художника України і є частиною потужної презентації мистецького потенціалу Закарпаття. Друга половина експозиції – живопис і скульптура – представлена в Закарпатському обласному художньому музеї ім.Й.Бокшая.

Автори з усієї області презентували в галереї графічні роботи та твори декоративно-прикладного мистецтва. Розмаїття стилів, технік, фактур – справді вражає. Тут є зразки кераміки, різьби, широко представлена акварель, пастель, змішані й авторські техніки.

Як розповів голова Закарпатської організації Національної спілки художників України Борис Кузьма, роботи відбирали за такими критеріями, як експозиція, кольорове вирішення, новизна. Представлені твори як відомих закарпатських авторів, так і молоді, студентів, початківців. "Дуже багато молодих авторів узяли участь, багато студентів, залучаємо їх, аби показати, що ми на сьогодні маємо. Вийшло дуже колористично, змістовно, взагалі виставка, як на мене, дуже показова і чудова".

Традиційно, за результатами виставки буде визначено лауреатів обласної премії в галузі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ім.Й.Бокшая та А.Ерделі.

Оглянути роботи можна протягом двох тижнів, – повідомляє Культурно-мистецька фундація "Brovdi Art".

123456789

Фото Наталії Павлик

Додаткова інформація