Понад 60 творів митців із різних куточків України прикрасили атріум головної адмінбудівлі краю

Сьогодні в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації та облради відкрили виставку полотен, авторства митців із різних міст України.

Експозиція стала своєрідним підсумком двох пленерів, що тривали на Закарпатті в ці дні – "Лемківські пастелі. Чотири пори року" та "Масарик. Наша історія й наша сучасність", присвяченого 100-річчю утворення Першої Чехословацької республіки.

Загалом, до створення 62 картин долучилися близько 30-ти художників, частина з яких уперше побували на Закарпатті.

"Цей пленер є унікальний тим, що тут, на Закарпатті, зараз зустрілися різні школи живопису України – харківська, київська, південно-українська, закарпатська… Ми отримали можливість спілкуватися та обмінюватися досвідом, адже наші регіони мають свої живописні особливості. Крім шкіл живопису, зустрілися й різні покоління митців, а це теж привід для цікавого і плідного діалогу", – розповів учасник виставки, член Національної спілки художників України Олександр Юрченко.

Як зауважив куратор виставки, член Національної спілки журналістів України Юрій Дік, Закарпаття не вперше збирає митців із різних регіонів країни та закордоння. Зараз художники прониклись краєвидами й атмосферою с.Стужиця Великоберезнянського району та смт.Королево на Виноградівщині. На полотна потрапили не лише тамтешні пейзажі, але й оселі місцевих мешканців, які радо зустріли творчих гостей краю.

Виставка триватиме до кінця тижня, відтак усі охочі матимуть можливість насолодитися чарівним образотворчим письмом і надихнуться неповторними барвами осені на полотнах, – інформує Прес-служба Закарпатської ОДА.  

12345678

Додаткова інформація