"Барви міста" відкриє в обласному музеї народної архітектури та побуту художник Василь Бобіта

16 жовтня у залах Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту на суд глядача свій творчий доробок представить Василь Бобіта.

Виставка "Барви міста" – це результат подорожей, пленерів і клопіткої творчої праці за межами рідного краю. Любов до мандрів Європою надихнула митця на створення авторських композицій міського пейзажу. В оригінальній техніці й у своєрідному стилі автор написав цілу серію художніх робіт, які експонуватимуться в Ужгороді.

Митець презентує близько 60-ти творів, більшість із яких були написані цьогоріч. 

Відкриття о 16.00.

Довідково:

Народився Василь Бобіта 18 грудня 1962 року в м.Іршава. З 1978 по 1982 навчався в Ужгородському училищі прикладного мистецтва.

З 1985 року є постійним учасником обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок. З 2014 по 2018 влаштовує понад 10 персональних виставок в Україні, Словаччині й Чехії. На порозі життєвої зрілості активізує виставкову діяльність. Нинішня виставка творів є четвертою масштабною на Закарпатті.

Значна частина робіт автора зберігається у приватних колекціях в Україні, Словаччині, Угорщині, Чехії, Німеччині та США, – інформують музейники з посиланням на публікації мистецтвознавця Людмили Біксей і Культурно-мистецької фундації "Brovdi Art".

16

Додаткова інформація