Камерно-інструментальний ансамбль "Угорські мелодії" подарує слухачам шедеври Франца Легара

Напевно, серед меломанів не знайдеться байдужих до оперети. Цей жанр ввібрав у себе вокальну й інструментальну музику, театральне і танцювальне мистецтво, естрадні прийоми. А головне – зазвичай оперети пишуться на комічний сюжет та мають легкий, розважальний характер у поєднанні з традиціями академічної музики.

Одним із найяскравіших майстрів у цьому жанрі є видатний угорський композитор Франц Легар. Це він подарував людству такі іскрометні, яскраві і самобутні оперети, як "Весела вдова", "Циганська любов", "Фраскіта", "Джудітта" й ін. Саме творчість Ф.Легара, поруч із Ж.Оффенбахом та Й.Штраусом, принесла віденській опереті широке міжнародне визнання. 

До 70-ої річниці від дня смерті цього великого композитора камерно-інструментальний ансамбль "Угорські мелодії" Закарпатської обласної філармонії запрошує всіх на програму "Франц Легар: шедеври з оперет". У програмі – арії і сцени з найкращих творінь цього автора, а також запальні угорські танці.

Солісти – Оніко Нодь (сопрано), Іштван Халус (баритон), Катерина Гажо (фортепіано), Євген Цанько (акордеон), Агнеса Бачинська-Марошан (флейта). Керівник колективу – Діана Гавата. Ведуча – Наталія Сентимрей. Танцювальні композиції виконають Андріана Торбич та Ростислав Хмара.

Концерт відбудеться у рамках проекту "Музика вихідного дня". Початок о 16.00.

4.11.2018

Таїсія Грись, музичний редактор

Закарпатської обласної філармонії

Додаткова інформація