Юрій Бедрик та Олександр Гаврош зустрінуться з читачами обласної бібліотеки для дітей та юнацтва

8 листопада в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбудуться творчі зустрічі з Юрієм Бедриком і Олександром Гаврошем – у рамках насиченої програми заходів із відзначення Дня української писемності та мови, що проходитимуть в Ужгороді 8-9 листопада за підтримки Міністерства культури України і Закарпатської облдержадміністрації.

Юрій Бедрик – один із найпотужніших українських поетів, який у своїй творчості органічно поєднує вишуканість класичної поетики із жвавим, мобільним, креативним мисленням сучасної дитини. Його образи яскраві та влучні, а поетичні рядки легко запам'ятовуються і "розтягаються на цитати". "Я почав писати саме для дітей. Свій перший вірш я створив у шестирічному віці. Дивно було б, якби він був дорослим! Перший читач усіх моїх творів – це я сам. Я, який згадав себе дитиною. Те, чого я не перепустив крізь власний контроль, не пропоную ні дітям (своїм чи чужим), ані дорослим. Власним дітям вибираю книжки, які я читав у дитинстві, або ті, які мені самому хотілося прочитати. Дитяча література може бути дуже різною. Але головне – вона не повинна робити боляче, не повинна нести поганих емоцій. Їй слід спонукати дитину до чогось доброго", – переконаний письменник.

Олександр Гаврош – відомий закарпатський письменник, журналіст і драматург. Автор пригодницьких повістей та п'єс для дітей, а також поезії і прози для дорослих. Має близько двох тисяч публікацій у пресі та понад двадцять авторських книжок. Член Національної спілки письменників України, Асоціації українських письменників. Окремі твори перекладені білоруською, словацькою, сербською, польською мовами. Володар низки відзнак і нагород за твори для дітей. До слова, зараз автор презентує нову книгу  "Музей пригод".

Початок зустрічей о 14.00 та 15.00, – анонсують у книгозбірні.

8

Додаткова інформація