На Рахівщині відбувся обласний семінар викладачів відділу народних інструментів

Напередодні згідно з Планом організаційної та методичної роботи викладачів і президії Ради директорів мистецьких шкіл області на 2018-2019 навчальний рік та методичного об'єднання викладачів відділу народних інструментів шкіл естетичного виховання області на базі Великобичківської дитячої музичної школи відбувся обласний семінар із теми "Розвиток поліфонічного мислення в учнів мистецьких шкіл. Методика роботи над поліфонічним твором на уроках спеціальності".

Участь у семінарі взяли викладачі народних відділів (класу гітари, цимбал і домри) шкіл естетичного виховання Виноградівського, Хустського, Тячівського та Рахівського районів. Зі вступним словом до учасників звернувся директор Великобичківської ДМШ, заслужений працівник культури України Василь Попович, який стисло ознайомив присутніх із історією Великого Бичкова, його культурними традиціями, а також із інформацією про діяльність Великобичківської ДМШ, успіхи учнівських і викладацьких колективів відділу народних інструментів закладу.

Викладач Оксана Йосипчук зачитала тематичний реферат і провела відкритий урок із ученицею 6 класу Оксаною Шумнєгрою (клас гітари). Викладач уміло використовувала унаочнення, зокрема відеоматеріал із записом поліфонічного твору  фуги. Урок, метою якого було формування виконавських навичок і досягнення ученицею поліфонічного мислення, пройшов цікаво та змістовно.

Завершився методичний семінар активним обговоренням відкритого уроку. Учасники визнали, що вивчення з учнями поліфонічних творів  досить складна тема, але викладач та учениця впоралися з нею на відмінно. Мета уроку була досягнута. Відчувався творчий контакт педагога з ученицею. Викладачі також відзначили добру гру і технічний розвиток учениці.

Крім того, схвальні відгуки від учасників семінару почули на свою адресу й учні народного відділу школи, які подарували присутнім концерт, а саме – тріо гітаристів, ансамбль гітаристів (керівник О.Йосипчук), тріо баяністів-акордеоністів та інструментальний ансамбль "Бичківські музики" (керівник В.Попович), – інформують у закладі. 

VB 1VB 2VB 3VB 4VB 5

Додаткова інформація