В Ужгороді відкрилась міжнародна фотовиставка "Карпатський круг-2015"

24 квітня у фойє будівлі Закарпатської облдержадміністрації урочисто відкрили підсумкову експозицію Першого Міжнародного Салону художньої фотографії «Карпатський круг-2015».

Конкурс, організований Спілкою фотохудожників Закарпаття та Міжнародною федерацією фотомистецтва, почався півроку тому і тривав з до 1 березня. За цей час як професіонали, так і фотолюбителі могли творчо позмагатися в одній із п’яти передбачених секцій:
A) ВІЛЬНА / КОЛІР
B) ВІЛЬНА / МОНОХРОМ
С) ГІРСЬКИЙ ПЕЙЗАЖ (колір/монохром цифрове)
D) ПОДОРОЖІ (колір/монохром цифрове)
E) ПРИРОДА (колір/монохром цифрове)

Учасникам належало подати на розгляд журі не більше чотирьох друкованих або цифрових фоторобіт. Оцінювали майстерність авторів знані фотохудожники Василь Пилип’юк (AFIAP, Україна), Павол Кочіш (AFIAP, Словаччина), Ласло Ковш (EFIAP, Угорщина) та Едуард Странадко (голова НСФХУ, Україна).

До решти, організатори одержали 4548 світлини від 301 фотографа з 52 країн. В результаті експерти визначили золотих, срібних та бронзових медалістів, володарів голубої стрічки та дипломантів конкурсу, а також  відібрали 134 найкращі світлин. Із них майже 60 вибраними роботами закарпатські шанувальники фотомистецтва зможуть милуватися протягом місяця.

Окрім того, ще одну добірку конкурсних світлин заплановано представити в Ужгородському замку до Міжнародного дня музеїв, який відзначатимуть 18 травня,  повідомив голова Салону, очільник Спілки фотохудожників Закарпаття Володимир Ньорба.

1

2

3

4

5

6


Управління культури Закарпатської ОДА

 

Додаткова інформація