Естрадно-духовий оркестр обласної філармонії нині відзначить концертом свою чергову річницю

Наприкінці листопада 2005 року на базі Закарпатської обласної філармонії було створено естрадно-духовий оркестр. І дуже символічно, що народився цей колектив в одну з найпохмуріших пір року, щоби створювати свято, дарувати гарний настрій та бадьорість духу всім навколо. Адже зустріти цих артистів можна на вулицях і площах наших міст, на великих сценах та шкільних майданчиках, на святкових прийомах і державних урочистостях. Нерідко музиканти грають просто неба в спеку, дощ, мороз, ідучи маршем з важкенькими інструментами (вага валторни чи тромбона – 2 кг, а туби – майже 10!). 

Ініціатором створення оркестру та незмінним його керівником є заслужений артист України Володимир Співак. За тринадцять років існування колектив став невід'ємною частиною культурно-мистецького життя нашого краю, про які б події не йшлося – скорботні, поминальні чи радісні і святкові. А коло його шанувальників невпинно зростає. Така затребуваність артистів вимагає постійної роботи над розширенням репертуару, пошуку нових творчих можливостей. Саме тому Володимир Співак охоче залучає до співпраці талановиту молодь, зокрема зовсім юних виконавців. А на концертах колективу можна почути музику різних жанрів – від класики до народної пісні, від джазу до популярних саунд-треків. 

За доброю традицією свій черговий день народження естрадно-духовий оркестр Закарпатської обласної філармонії відзначить новою концертною програмою. Тож 29 листопада зі сцени лунатиме і легка, танцювальна музика, і лірика, і відомі сучасні хіти. Соло виконають Марина Лавра (сопрано), Євген Цанько (акордеон), Ольга Чундак (фортепіано), Ганна Гайду (сопілка), Григорій Чепурка (саксофон). Ведуча – Ольга Донецька.

Початок о 18.30. 

29.11

Таїсія Грись, музичний редактор

Закарпатської обласної філармонії

Додаткова інформація