Про вітчизняний скаутинг і цікаву хімію довідались учасники проекту "Все Закарпаття читає дітям"

У рамках проекту "Все Закарпаття читає дітям" 29 листопада в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва з учнями 4-го класу Ужгородської СЗОШ №2 з поглибленим вивченням окремих предметів зустрілася Софія Будник, член Станичної пластової ради.

Вже сам вигляд гості одразу захопив увагу дітей і викликав багато запитань. Окрім одягу й емблем школярів неабияк зацікавила і розповідь про діяльність української скаутської організації "Пласт", після чого допитлива аудиторія почула вичерпні та доступні відповіді на свої запитання. 

Не менш цікавою виявилася книжка, з якою пані Софія познайомила слухачів. Ще б пак, пізнавальне видання Юлії Смаль (до слова, теж пластунки) "Цікава хімія. Життєпис речовин" розповідає про світ атомів, молекул, речовин і їхніх перетворень, найдрібніші атоми, кольори, таємничі реакції, вибухи, смішні та цікаві історії про хімію.

Наприкінці зустрічі "Цікаву хімію" гостя подарувала книгозбірні – для інших охочих довідатись про цікавинки, описані в книзі. 

Водночас, добірку книг для своєї шкільної бібліотеки одержали й учні-учасники акції – за підтримки департаменту культури облдержадміністрації.

vzchd 1vzchd 2vzchd 3vzchd 4

Марія Корсак, завідувач відділу обслуговування

дітей дошкільного віку та учнів 1-4 кл.

Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва

Додаткова інформація