Завтра в Ужгороді стартує II-ий Міжнародний гастрономічно-колядницький фестиваль "Василля"

9 січня на площі Народній відкриє свої локації II-ий Міжнародний гастрономічно-колядницький фестиваль "Василля". На шестиденне ярмаркове дійство приїдуть понад 120 виробників вина, меду, сиру, фермерських продуктів із різних областей України, а також закордоння, зокрема з Румунії, Польщі, Македонії, Німеччини й Чехії.

Свято, приурочене до дня Святого Василя Великого, супроводжуватимуть яскраві та колоритні виступи колядницьких гуртів і вертепів, а талановиті митці-Василі вже вдруге презентують в атріумі будівлі Закарпатської ОДА й облради виставку творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (відкриття 11 січня об 11.00).

Офіційний старт фестивалю дадуть у п'ятницю, 11 січня, о 13.00. У цей день на гостей свята чекають концертна програма від Заслуженого академічного Закарпатського народного хору, а також виступи дитячих колективів освітніх закладів міста Ужгород і ансамблю "Закарпатські візерунки" Закарпатської обласної філармонії.

Фестивальні дні будуть насичені не лише різноманітною гастрономією у ярмарковому містечку, але й колоритною програмою, сповненою духом Різдва. Так, 12 січня "Коляди у Старому селі" лунатимуть і на території Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту, куди рушить святкова хода з площі Народної. Водночас на головній  фестивальній сцені тішитимуть глядачів колядницькі колективи районів області. Колядування, дитячі ігри та забави триватимуть і в наступні дні аж до 14 січня включно.

Тож запрошуємо закарпатців та гостей області на свято, – анонсує Прес-служба Закарпатської ОДА

9 14

Додаткова інформація