Оголошення про проведення обласного фестивалю-конкурсу "Юні зірки Мельпомени"

Департамент культури Закарпатської обласної державної адміністрації оголошує про проведення 20 березня 2019 року в м.Берегово (міський будинок культури) обласного фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького театрального мистецтва "Юні зірки Мельпомени".

В Конкурсі можуть узяти участь аматорські театральні колективи закладів культури клубного типу, закладів освіти (далі – учасники).

Вік членів театральних колективів – від 5 до 16 років.

Конкурс проводиться у номінаціях:
- "Краще режисерське втілення";
- "Кращий акторський ансамбль";
- "Краще виконання дівочої ролі";
- "Краще виконання хлопчачої ролі";
- "Краще художнє оформлення вистави";
- "Краще музичне оформлення вистави".

Для участі в Конкурсі до 15 березня включно учасники подають заявку, програму конкурсного виступу, список театрального колективу-учасника згідно з додатками 1-3 до Положення про обласний фестиваль-конкурс дитячого та юнацького театрального мистецтва "Юні зірки Мельпомени", затвердженого наказом департаменту культури Закарпатської обласної державної адміністрації від 18.02.2019 №26.

Заявка та додані до неї матеріали надсилаються у друкованому вигляді на адресу комунального закладу "Обласний організаційно-методичний центр культури" Закарпатської обласної ради: 88000 м.Ужгород, вул.А.Волошина, 18, або на адресу електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

За довідками звертатися за телефоном (03122) 36035.

Витрати на відрядження учасників здійснюються за рахунок сторони, що відряджає.

Ознайомитися з Положенням про обласний фестиваль-конкурс дитячого та юнацького театрального мистецтва "Юні зірки Мельпомени" можна на офіційному веб-сайті департаменту культури Закарпатської облдержадміністрації в рубриці "Фестивалі та конкурси" (за посиланням).

Додаткова інформація