Оголошення про проведення відкритого конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах

Департамент культури Закарпатської обласної державної адміністрації оголошує про проведення 21-24 березня 2019 року в м.Ужгород відкритого конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах імені Степана Томича.

В Конкурсі можуть узяти участь учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, учні спеціальних музичних шкіл, студенти вищих мистецьких навчальних закладів І-IV рівнів акредитації (далі – учасники).

Конкурс проводиться за трьома віковими категоріями:
- молодша (12-14 років включно);
- середня (15-17 років включно);
- старша (18-20 років включно).

Вік учасників враховується на день початку Конкурсу.

Конкурс проводиться у номінаціях:
- "Дерев'яні духові інструменти (флейта, гобой, кларнет, фагот, саксофон)";
- "Мідні духові інструменти (труба, валторна, тромбон/баритон, туба)";
- "Ударні інструменти (ксилофон, маримба)".

Для участі в Конкурсі до 15 березня включно учасники подають заявку згідно з додатком до Положення про відкритий конкурс виконавців на духових та ударних інструментах імені Степана Томича, затвердженого наказом департаменту культури Закарпатської обласної державної адміністрації від 18.02.2019 №25, копію свідоцтва про народження та кольорову фотографію учасника із зазначенням на ній його прізвища та ініціалів.

Заявка та додані до неї матеріали надсилаються на адресу комунального вищого навчального закладу "Ужгородський музичний коледж ім.Д.Задора" Закарпатської обласної ради: 88000 м.Ужгород, вул.А.Волошина, 13, або на адресу електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Витрати на відрядження учасників здійснюються за власний рахунок учасників або за рахунок сторони, що відряджає.

Контактна особа з організаційних питань – Томич Ференц Ференцович (телефон +380509414005).

Ознайомитися з Положенням про відкритий конкурс виконавців на духових та ударних інструментах імені Степана Томича можна на офіційному веб-сайті департаменту культури Закарпатської облдержадміністрації в рубриці "Фестивалі та конкурси" (за посиланням). 

Додаткова інформація