В обласній книгозбірні відбудеться показ фільму "Коли падають дерева"

У четвер, 4 квітня, о 17.00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка відбудеться показ фільму "Коли падають дерева" – в рамках всеукраїнського кіноклубного фестивалю "Нове українське кіно".

Драма "Коли падають дерева" – повнометражний дебют режисерки та сценаристки Марисі Нікітюк, який було вперше показано в рамках конкурсної програми "Panorama Berlinale" 68-го Берлінського кінофестивалю. Стрічку також нагороджено премією "Відкриття року", що відзначає автора найкращого повнометражного дебюту, від Першої національної премії кінокритиків "КІНОКОЛО".

Трейлер тут.

Довідково:

З 1 березня по 30 квітня в Україні триває перший кіноклубний фестиваль "Нове українське кіно", що запрошує глядачів на безкоштовні покази найкращих українських стрічок сезону. Провести фестиваль у своєму місті можуть усі охочі – до співпраці запрошено кураторів кіноклубів та активістів, які можуть запропонувати простір для показів. Для цього потрібно залишити заявку на сайті проекту "Кіноклуб. Всеукраїнська мережа". Права на фільми надаються для некомерційних показів.

Фестиваль організовано компанією "Артхаус Трафік" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

4.04

Закарпатська ОУНБ ім.Ф.Потушняка

Додаткова інформація