Сьогодні в Ужгородському коледжі культури і мистецтв гостює Мирослав Дочинець

4 квітня в актовому залі Ужгородського коледжу культури і мистецтв відбудеться творча зустріч з одним із провідних сучасних письменників не тільки Закарпаття, а й України. 

Мирослав Дочинець – автор близько двадцяти художніх та публіцистичних видань, серед них бестселери – "Многії літа. Благії літа" (2007), "Аукціон зубочисток" (2007), "Хліб і шоколад" (2009 р.), "Лис у винограднику" (2010 р.), "Вічник. Сповідь на перевалі духу" (2011 р.), "Криничар. Діяріюш найбагатшого чоловіка Мукачівської домінії" (2012 р.), "Горянин. Води Господніх русел" (2013 р.) та ін. 

Лауреат низки українських і міжнародних літературних нагород, зокрема Національної премії України імені Тараса Шевченка (2014 р.). Член Асоціації українських письменників, Національної спілки письменників України й Національної спілки журналістів України. 

З педагогами та студентством гість поділиться секретами творчих успіхів і мудрого співжиття зі світом довкола. Безумовно, про це є що сказати авторові глибокої філософічної прози, а також численних влучних афоризмів, які направду зажили народної слави.

Початок о 15.30. Вхід вільний, – анонсують у виші.

404

Додаткова інформація