Ювілейну виставку робіт Маріанни Малеш можна оглянути в Ужгороді

Днями в галереї "Ужгород" свій доробок представила художниця з Берегівщини Маріанна Малеш. Виставка відкрилася з нагоди ювілею мисткині.

Чотири десятки олійних та пастельних робіт переносять глядача у світ закарпатських пейзажів. Сама ж художниця розповіла: "Пастель – одна з моїх улюблених технік: працюю з нею ще зі студентських часів, а це вже не один десяток років. Вона мене зачаровує. Чому так її люблю – ось це питання без відповіді. Мабуть, є у ній щось таке таємниче".

Голова Закарпатської організації Національної спілки художників України Борис Кузьма зауважив, що пейзажі Маріанни Малеш особливо затишні та камерні, а Закарпаття на них не таке звичне, однак не менш чарівне. До речі, присутні в один голос відзначили ніжність і жіночність картин Маріанни Малеш.

"Я люблю такі невеличкі, скромні, затишні куточки з сухою травою, а ще люблю тишу та коли тихенько накрапає дощ. Мабуть, душа у мене така поетична", – поділилася авторка.

Крім пастелі й олії мисткиня працює з керамікою. Каже: "Я люблю все: пошуки, сучасне мистецтво, рельєфи. Вважаю, художник має завжди пробувати щось нове".

Оглянути експозицію можна до 18 квітня, – повідомляє Культурно-мистецька фундація "Brovdi Art".

MMMM 1MM 3MM 4MM 5MM 6MM 7MM 8MM 9MM 10MM 11MM 12MM 14

Текст: Ксенія Шокіна,

фото: Наталія Павлик

Додаткова інформація