В Ужгородському скансені розпочала свою роботу перша музейна Школа юного екскурсовода

У березні Закарпатським обласним музеєм народної архітектури та побуту було оголошено набір до Школи юного екскурсовода, яка дасть змогу дітям дізнатися більше про музей і професію музейного працівника, а також спробувати себе в новій захопливій ролі – музейного екскурсовода.

І вже цієї суботи, 6 квітня, відбулося перше заняття, на якому діти вивчали та досліджували хату з села Довге Іршавського району – взірець архітектури і побуту долинян Закарпаття. Діти мали можливість власноруч доторкнутися до музейних експонатів та розгадати їхні таємниці, довідатися про тонкощі гончарного ремесла в краї, дізнатися чимало цікавого про життя і традиції наших предків. 

Наступне заняття в музейній Школі юного екскурсовода відбудеться наступної суботи. Загалом буде проведено 8 занять із дослідження найцікавіших музейних хатинок та експонатів. На основі отриманих знань кожна дитина зможе підготувати свою екскурсію музеєм, додати до неї власне бачення й цікаву ідею, тобто кожна дитяча екскурсія буде окремим творчим проектом.

Нагадаємо, що Школа юного екскурсовода діє в рамках проекту "Дитячі дні в Ужгородському скансені". Проект реалізовуватиметься за підтримки програми "Culture Bridges", що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

us 1us 2

Закарпатський обласний музей народної архітектури та побуту

Додаткова інформація