Фестиваль "Під цвітом сакури" розпочне вистава львів'ян "Три любові"

У п'ятницю, 12 квітня, в Ужгороді розпочнеться третій фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури", який проводить Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв.

Першими на фестивальну сцену вийдуть актори Національного академічного українського драматичного театру ім.М.Заньковецької, котрі зіграють виставу "Три любові", що розповідає про історію взаємин танцівниці Айседори Дункан і поета Сергія Єсєніна.

В суботу ужгородців тішитимуть своїм мистецтвом гості з Луцька. Волинський академічний обласний український музично-драматичий театр ім.Т.Шевченка покаже виставу за двома короткими п'єсами Антона Чехова "Ведмідь" і "Пропозиція".

Вистави відбуватимуться о 18.30 на малій сцені Закарпатського облмуздрамтеатру.

А в неділю в залі Закарпатського академічного обласного театру ляльок комедію Миколи Янчука "У Києві, на Подолі, або Гдє ві сохнітє бельйо" зіграє Київський академічний театр "Колесо". Початок о 18.30.

Всього ж на фестивалі протягом тижня покажуть сім вистав, – повідомляють організатори.

А перед офіційним початком театрального фесту в п'ятницю о 17.30 відбудеться прес-конференція організаторів і гостей зі Львівського національного театру ім.М.Заньковецької.

s 1s 2s 3s 4

Додаткова інформація