Ольга Тимофієва презентувала нову поетичну збірку малим книголюбам

Сьогодні в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулася презентація нової книжки Ольги Тимофієвої "Про звіряток для маляток", що побачила світ наприкінці минулого року у Всеукраїнському державному видавництві "Карпати".

Ольга Тимофієва – відома закарпатська письменниця, педагог, психолог і фотохудожник. Улюблений жанр авторки – навчально-ігровий вірш, у якому поєднано дидактичне та мистецько-ігрове.

Презентована нині поетична збірка створена, щоби спонукати малечу до щирих дитячих емоцій і пізнання казкового, чарівного світу карпатського краю. Художник-ілюстратор видання – Корнелія Коляджин.

На творчу зустріч із письменницею завітали учні 3-Б класу Ужгородської СЗОШ І ст. №1 із поглибленим вивченням англійської мови (вчитель – Марина Манзулич) та поважні гості: головний спеціаліст департаменту культури Закарпатської облдержадміністрації Оксана Дурунда, директор Всеукраїнського державного видавництва "Карпати" Віктор Браславець, член обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Емма Левадська і голова Закарпатської організації Національної спілки письменників України, заслужений працівник культури України Василь Густі.

Крім цікавої презентації видання та книжкової виставки "З любов'ю до дітей", у книгозбірні також було представлено добірку світлин із колекції Ольги Тимофієвої й експозицію дитячих малюнків до віршів письменниці, – інформують бібліотекарі. 

t 1t 2t 5t 3t 4

Додаткова інформація