У рамках всеукраїнського кіноклубного фестивалю в Ужгороді покажуть стрічку "Стрімголов"

У вівторок, 16 квітня, о 17.00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка відбудеться показ фільму "Стрімголов" у рамках всеукраїнського кіноклубного фестивалю "Нове українське кіно".

"Стрімголов" – українська психологічна драма 2017 року, повнометражний режисерський дебют Марини Степанської. Фільм брав участь у головній конкурсній програмі 52-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах та національній конкурсній програмі 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

У серпні 2017 року стрічка взяла участь у відборі на висунення від України претендента на здобуття кінопремії "Оскар" Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії "Найкращий фільм іноземною мовою".

Антон, музикант-вундеркінд, який не впорався з покладеними на нього сподіваннями, повертається додому після двох років навчання у Швейцарії та піврічного лікування від алкогольної залежності в психоневрологічному диспансері під Києвом. Його дідусь, людина суворих принципів, вивозить хлопця в село, далеко від принад великого міста. Одного разу Антон зустрічає Катю, котра, як і він, намагається знайти себе в житті. Вона незабаром має поїхати до Берліна разом зі своїм хлопцем Йоганном, німецьким фотожурналістом, із яким вона познайомилася під час подій на Майдані. Однак її зустріч із Антоном приносить новий імпульс у її життя і глибинно впливає на них обох…

Трейлер тут.

Довідково:

З 1 березня по 30 квітня в Україні триває перший кіноклубний фестиваль "Нове українське кіно", що запрошує глядачів на безкоштовні покази найкращих українських стрічок сезону. Провести фестиваль у своєму місті можуть усі охочі – до співпраці запрошено кураторів кіноклубів та активістів, які можуть запропонувати простір для показів. Для цього потрібно залишити заявку на сайті проекту "Кіноклуб. Всеукраїнська мережа". Права на фільми надаються для некомерційних показів.

Фестиваль організовано компанією "Артхаус Трафік" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

17

Закарпатська ОУНБ ім.Ф.Потушняка

Додаткова інформація