Виставку "Мнемосіна" завтра представить своїм шанувальникам Артур Тиводар

15 травня о 16.00 у виставковому залі Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту буде відкрито виставку "Мнемосіна" ужгородського художника Артура Тиводара.

Артур Тиводар народився в грудні 1963 р. в селі Тересва, живе і працює у місті Ужгород. Як митець сформувався у творчій майстерні народного художника України Івана Шутєва.

Артур Тиводар – багатогранний художник, який працює з широким спектром матеріалів та в різних напрямках: живопис, іконопис, роботи зі шкіри з використанням каменів-самоцвітів. Провів більше 30 персональних виставок в різних містах України й за кордоном.

"Для картин зі шкіри властива таємнича неповторна естетика, в якій дивовижно поєднуються реалістичне і неземне. Кожна лінія в малюнку, співзвуччя кольорів та фактур з одночасним їх протиставленням не випадкові: вони доповнюють одне одного для точного створення образу, цілісності його сприйняття.

Сакральне мистецтво художника відображає щось високодуховне й містичне, уособлює фрагменти складного і непередбачуваного життя. Воно дозволяє зазирнути всередину, допомагає вивчати глибину душі, розкриває глибоку філософію буття.

У живописних творах Артура Тиводара відчувається легкість натури, ледь відчутна тендітність та, можливо, навіть легка нереальність дії. Автор, використовуючи улюблений прийом "сфумато", ніби крізь серпанок, майстерно досягає прозорість мазка, стираються лінії контурів та обрисів. Домінуюча присутність білого кольору на картинах створює відчуття внутрішньої чистоти і гармонії, асоціюється з летом мрії", – такими словами описала творчість художника мистецтвознавець Оксана Колісниченко, арт-директор галереї "Арт Шик" (м.Вінниця).

Виставка триватиме до 3 червня, – анонсують музейники. 

AT

Додаткова інформація