Етелла Чуприк потішить шанувальників виконанням "золотої колекції" з творів своїх улюблених авторів

Вона не просто стала гордістю Закарпаття, а понесла цю славу далеко за межі рідного краю – отримала блискучі перемоги на конкурсах, стала відомою виконавицею і доцентом Львівської музичної академії ім.М.Лисенка.

Самобутнім талантом Етелли Чуприк захоплювалися у багатьох куточках України, а також в Угорщині, Польщі, Іспанії та інших країнах світу. За значний особистий внесок у культурно-освітній розвиток України артистка була удостоєна найвищих державних нагород. А в музичних колах цю виконавицю вже давно нарекли "богинею фортепіано".

11 червня солістка Закарпатської обласної філармонії, народна артистка України Етелла Чуприк запрошує на свій бенефіс. Піаністка понад усе цінує можливість дарувати своє мистецтво широкому колу слухачів і для чергової зустрічі з шанувальниками готує "золоту колекцію" з творів своїх улюблених авторів.

Ведуча – музикознавець Наталія Піцур. Початок о 18.30. 

"Етелла Чуприк – це окраса нашої філармонії. Для мене вона завжди була й залишається неперевершеною. І скажу з особистих відчуттів: наш "Steinway" ні в кого не звучить так, як в Етелли. Я завжди з задоволенням слухаю цю виконавицю та насолоджуюся незрівнянним звучанням нашого роялю, коли його клавіш торкається саме вона", – зізнається директор Закарпатської обласної філармонії Іван Микита.

"Етелла – унікальна людина, рідкісний музикант. У її мистецтві може щось подобатися, а щось ні. Але ніхто не зможе заперечити, що вона є талантом від Бога. Я вважаю Етеллу Чуприк неординарною людиною. І думаю, що зараз артистка перебуває лише на половині свого шляху", – каже директор Ужгородської дитячої школи мистецтв Наталя Громова. 

"Захоплююся талантом Етелли Чуприк, за можливості завжди відвідую її виступи. Почуваюся дуже щасливим, що у нас із нею склалися щирі, дружні стосунки. Можу похвалитися, що отримав у подарунок одну з її картин. Це портрет Христа, дуже тонка й оригінальна робота… Мені здається, що це певною мірою і портрет самої Етелли", – ділиться колишній консул Генерального консульства Угорщини в м.Ужгород Ендре Саліпскі.

"Талановитих людей дуже багато, а от обраних значно менше. І Етелла – одна з них. Таких на Землі всього 2-3%. Їм дуже нелегко, бо вони випереджають свій час. Це велика місія та велика відповідальність. Це невпинна робота над собою. Але Етелла і не вміє інакше", – впевнена голова Закарпатського осередку асоціації піаністів Укарїни й асоціації "Надії ХХІ століття", старший викладач Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора Анна Касо.

11.06

Таїсія Грись, музичний редактор

Закарпатської обласної філармонії

Додаткова інформація