На Закарпатті презентують нову дитячу книжку Олександра Гавроша

OHНа початку цього року київське видавництво "Фонтан казок" надрукувало нову книжку відомого дитячого письменника Олександра Гавроша "Різдвяна історія Ослика Хвостика".

Весела пригодницька повість розповідає про віслючка, який живе у духовному центрі на Закарпатті і якого несподівано викрадають злодії. Бідолашна тварина за кілька зимових святкових днів пережила справжню одіссею, потрапляючи з одних рук в інші, поки нарешті не домоглася повернення до рідної домівки.

Книжка про зворушливу історію ослика на кумедне ім'я Хвостик із чудовими малюнками Світлани Сови здобула прихильність і дорослих, і маленьких читачів. Сам автор пообіцяв презентувати книжку на місці пригод ослика Хвостика й навіть познайомити його з читачами.

Тож у середу, 17 липня, о 15.00 в духовному центрі села Анталовці на Ужгородщині, де протягом літа працює дитячий табір, відбудеться презентація книжки "Різдвяна історія ослика Хвостика" за участі Олександра Гавроша та справжніх прототипів захопливої дитячої повісті, – інформують організатори. 

Додаткова інформація