В обласній бібліотеці для дітей та юнацтва визначатимуть "Лідера читання"

16 серпня об 11.00 на базі Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва відбудеться обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Лідер читання".

До Ужгорода приїдуть переможці І етапу конкурсу  читачі бібліотек для дітей, найактивніші книголюби нашого краю. В рамках читацького свята відбудеться творча зустріч із письменником Олександром Гаврошем, – анонсують у книгозбірні. 

Всеукраїнський конкурс проводиться з ініціативи Національної бібліотеки України для дітей спеціалізованими бібліотеками України для дітей за підтримки Міністерства культури України, Української асоціації працівників бібліотек для дітей, Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY й на обласному рівні – за сприяння департаменту культури Закарпатської облдержадміністрації.

Основною метою конкурсу є заохочення дітей і підлітків до систематичного читання, проведення змістовного дозвілля, популяризація дитячого читання та підвищення ролі книги та бібліотеки серед дітей.

За результатами обласного етапу буде визначено "Лідера читання Закарпаття". Головний приз – поїздка на Фестиваль дитячого читання, що проходитиме 1-3 вересня на базі Одеської обласної бібліотеки для дітей ім.В.Катаєва (м.Одеса).

16.08

Додаткова інформація