26 вересня у рамках XI-го Міжнародного фестивалю органної музики імені Наталії Висіч відбудеться концерт джазового тріо Олексія Петухова з Одеси. Цей колектив уже не вперше виступає на сцені Закарпатської обласної філармонії і завжди залишає незабутнє враження. Цього разу Олексій Петухов (електроорган), Михайло Євтушенко (саксофон) та Андрій Гончаров (ударні) подарують слухачам свій "Автопортрет" – програму з авторських творів, аранжувань і джазових стандартів.

Ведуча – Ольга Донецька. Початок о 18.30.

Олексій Петухов – яскравий представник українського джазу, піаніст, композитор, аранжувальник, диригент джазового оркестру під орудою М.Голощапова, викладач фортепіано й імпровізації в Одеському училищі мистецтв і культури ім.К.Данькевича. Учасник безлічі фестивалів та музичних проектів в Україні й за її межами. Співпрацював із багатьма всесвітньо відомими джазовими виконавцями. Автор музики до спектаклю-мюзиклу "Конотопська відьма" (реж. Г.Ковтун). Творчі пріоритети – авторська музика переважно у форматі джаз-тріо, квартету й квінтету. 

Михайло Євтушенко – саксофоніст, композитор, бендлідер. Випускник найстарішого джазового факультету Європи (Університет музики й театрального мистецтва у м.Грац, Австрія). Співпрацює з провідними джазовими оркестрами Європи, зокрема "Glenn Miller Orchestra", "Graz Composers Orchestra", "HGM Jazzorchester Zagreb", "Rob Spelberg Jazz Orchestra" та інші. Авторський альбом "Prayer", записаний виконавцем у складі "Mike Ievtushenko Trio", здобув відзнаку "Альбом року" за версією "Downbeat Jazz Magazine".

Андрій Гончаров – талановитий молодий виконавець на ударних інструментах, випускник Одеського училища мистецтв і культури ім.К.Данькевича. У складі джазового тріо Олексія Петухова вже вдруге виступить на сцені Закарпатської обласної філармонії.

26.09

Марія Коваль, музичний редактор

Закарпатської обласної філармонії

Додаткова інформація