Відбувся ІІ тур обласного вокального конкурсу малих ансамблевих форм (дуети, тріо, квартети)

Відбувся ІІ тур обласного вокального конкурсу малих ансамблевих форм 

(дуети, тріо, квартети)

 

4 березня 2020 року на базі КВНЗ «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є.Задора» відбувся ІІ тур обласного вокального конкурсу малих ансамблевих форм (дуети, тріо, квартети). Конкурс проводився у трьох вікових категоріях: категорія А (7–10 років); категорія В (11–13 років); категорія С (14–15 років).

Конкурс оцінювало журі у складі:

Голова журі – Підгородська Надія Миколаївна, голова циклової комісії «Академічний спів» КВНЗ «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є.Задора» ЗОР, заслужений працівник культури України.

Члени журі: Данканич Ганна Михайлівна, викладач КВНЗ «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора» ЗОР; Глеба Світлана Василівна,  викладач КВНЗ «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора» ЗОР, заслужена артистка України; Козачук Наталія Іванівна, викладач КВНЗ «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора» ЗОР; Шіпош Василь Андрійович, голова циклової комісії «Хорове диригування» КВНЗ «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є.Задора» ЗОР.

Переможцями конкурсу стали:

КАТЕГОРІЯ А

 

Школа

ПІ учня

І місце

Школа мистецтв м. Хуст

Тріо:

Куліш Дарина, Білинець Юлія, Шелухіна Марія

ІІ місце

Ужгородська 

ДМШ №1 

ім.П.І.Чайковського

Дует:

Стулішенко Валерія

Велика Анна

ІІ місце

Ужгородська 

ДМШ №1 

ім.П.І.Чайковського

Дует:

Кофланович Іван

Камінська Анастасія

ІІІ місце

Мукачівська ДШМ

№ 1

 ім. С.Ф.Мартона

Дует:

Пилипенко Катерина

Райчинець Софія

ІІІ місце

Школа мистецтв м. Хуст

Дует:

Куліш Дарина, Білинець Юлія

ІІІ місце

Сокирницька ДШМ

Тріо:

Чепка Софія

Тудовші Андрій

Фанта Софія

 

КАТЕГОРІЯ В

 

Школа

ПІ учня

І місце

Іршавська ДШМ

Дует:

Онисько Ксенія

Данканич Тетяна

ІІ місце

Ужгородська 

ДМШ №1 

ім.П.І.Чайковського

Тріо: 

Велика Анна

Каменщикова Ольга

Трещак Ольга

ІІ місце

Мукачіська ДШМ

№ 1 ім. С.Ф.Мартона

Дует «Карамельки»

Ігнатоля Євгенія

Шпеник Катерина

ІІІ місце

Великолучківська

ДШМ

Дует:

Балог Валерія

Медвідь Владислава

ІІІ місце

Берегівська ДШМ ім. З.Кодая

Дует:

Бенце Барбара Волохіна Дар’я

ІІІ місце

Вільховецька ДШМ

Тріо:

Руснак Діана

Мандзюк Вікторія

Куцин Давид

 

КАТЕГОРІЯ С

 

Школа

ПІ учня

І місце

Мукачіська ДШМ 

№ 1 

ім. С.Ф.Мартона

Квінтет «Срібний дзвіночок»

Кабацій Юліана 

Бушко Антон

Шпеник Катерина

Ловска Анна-Ревека

Зийбер Дмитро

ІІ місце

Ужгородська 

ДМШ №1 

ім.П.І.Чайковського

Тріо:

Райхель Юлія

Шостак Адріан

Воротнюк Нікіта

ІІ місце

Іршавська ДШМ

Тріо:

Онисько Ксенія

Данканич Тетяна

Артиш Ольга Магдалина

ІІІ місце

Іршавська ДШМ

Квартет:

Скоблей Вероніка

Данканич Тетяна

Корпош Христина

Керечанин Анастасія

ІІІ місце

Школа мистецтв м. Хуст

Дует:

Воробканич Вікторія,

Тегза Катерина

ІІІ місце

Неветленфолівська ДШМ

Дует:

Костя Онико

Шапі Барбара

 

Кабінет початкової митецької освіти 

КЗ «Обласний організаційно-

методичний центр культури» ЗОР

7 Тріо 1 місцевокал 01869795593420800 nДуети 35648358400 n

Додаткова інформація