Вітаємо переможців ХІV обласного дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва “Легенди Карпат

5 травня 2020 року у приміщенні  КЗ “ООМЦК” ЗОР відбувся огляд робіт ХІV обласного  дитячо-юнацького  конкурсу образотворчого мистецтва “Легенди Карпат

Карпати – чи не найзагадковіший край України, саме тому для творів

 конкурсу була запропонована тема: “Містичні істоти чарівних Карпат”.

Журі у складі завідувачки кафедри культури та соціально-гуманітарних дисциплін,  доцента Закарпатської академії мистецтв, кандидата педагогічних наук  Аліни Волощук(голова журі); доцента кафедри рисунку Закарпатської академії мистецтв, кандидата мистецтвознавства Ігоря Луценка;  кандидата мистецтвознавства, лауреата премії ім. А. Ерделі і Ф. Бокшая, доцента кафедри “Декоративно-прикладного мистецтва” Закарпатської академії мистецтв Романа Пилипа оглянуло роботи учасників ХІV обласного дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва «Легенди Карпат» та визначили переможців 

 

Номінація "Графіка":

 

Категорія В:

 І місце- Глуханюк Юлія (Воловецька ДШМ)  «Лісовий Блуд вогнями зачаровує закоханих» викладач Наталія Ляшенко

 ІІ місце- Рацин Денис (Широківська ДШМ) «Вовкулаки» викладач Альона Стасюк 

 ІІІ місце-Газуда Юліанна (Середнянська ДШМ )«Лісові пригоди» Викладач Тетяна Химинець 

 

Категорія С: 

І місце- Буцко Микола (Воловецька ДШМ) «Полювання Песиголовців на ягнят і гарних дівчат» Викладач Наталія Ляшенко  

ІІ місце- Антолик Анастасія ( Виноградівська ДШМ ім. Б.Бартока)  «Карпатський вовкулака» викладач  Мар’яна  Гаврило

ІІІ місце- Пасько Івета (Ракошинська ДШМ) «Мавка» Викладач Вероніка Бороннікова

 

Категорія D:

 І місце- Брунцвик Яна (Дитяча художня школа ім. М. Мункачі)  Св.Мартин – покровитель Мукачева Викладач  Яна Заремба 

ІІ місце-Чорей Ангеліна (Тересвянська ДШМ) «Граф Дракула в Хустському замку» Викладач Олександра Лазур

  ІІІ місце- Буй Євгенія (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока) «Босорканя» Викладач Діана Добош-Брода  

Номінація «Живопис»: 

Категорія А:

 ІІ місце- Мигович Анастасія (Керецьківська ДШМ) «Мольфар»  Марія Сакаль 

 

Категорія В:

 І місце-Тар Естер (Пийтерфолвівська ДШМ)  «Чудовий птах Турул» Викладач Габор Гомокі 

ІІ місце- Черепко Василь (Керецьківська ДШМ)  «Лісовий» Викладач Марія  Сакаль

 

Категорія С: 

І місце-Думнич Марія (Тячівська ДШМ) «Привид з вовчого лісу» Викладач Мирослава Вовчок 

ІІ місце- Федько Ілля (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока) «Чугайстер» Викладач  Мар’яна Гаврило 

ІІ місце- Стеблей Михайло (Керецьківська ДШМ) «Вовкулак» викладач Марія Сакаль  

ІІІ місце-Ряшко Ангеліна  ( Ракошинська ДШМ) «Містичні істоти» Викладач Вівіана Мейсар 

 

Категорія D:

 І місце-Варга Вероніка (Солотвинська ДШМ)  «Тіні забутих предків» Викладач Лівія Марина  

ІІ місце- Попович Анастасія (Свалявська ДШМ) «Змій» Викладач  Ванда Дорош-Майор 

ІІІ місце-Коваль Руслана (Ужгородська ДШМ) «Лісова спокусниця» Викладач  Аннамарія Роман 

ІІІ місце- Молнар Таміла (Виноградівська ДШМ ім.Б.Бартока) «Нічна мара Карпат» Викладач  Мар’яна Гаврило

 

Номінація "Декоративно-прикладне мистецтво":

 

 Категорія А:

І місце-Попович Анелія (Іршавська ДШМ) «Водяний і вогняний кінь» Викладач Тетяна Фірцак 

 ІІ місце-Михайлочко Дарина (Приборжавська ДШМ) «Лісовичок» Викладач   Антоніна  Дурда 

Категорія В:

 І місце - Юско Олександра ( Іршавська ДШМ) «Диво-звір»  Викладач Надія Вербищук  

ІІ місце-Гапчук Марія (Вільховецька ДШМ) викладач Дьордяй С.І. “Лісова Мавка”

ІІІ місце-Гутич Юліанна (Коритнянська ДШМ) «Карпатські чарівниці» викладач Губаль Л. М. 

 

Категорія С: 

І місце- Карасьов Борислав( Тячівська ДШМ ) «Блуд» Викладач  Мар’яна  Бордунова

ІІ місце- Боднарук Евеліна( Виноградівська ДШМ ім.Б.Бартока) «Тенета грайливих русалок» Викладач  Мар’яна Гаврило 

ІІІ-тє місце - Радик Дарина (Ракошинська ДШМ) «Русалка» Викладач Наталія  Курцеба 

ІІІ-тє місце - Осуський Владислав (Іршавська ДШМ) «Лісовики» Викладач Надія Вербищук 

 

Категорія D:

 

 І-ше місце - Кость Валерія (Тячівська ДШМ)  «Чародійки» Викладач Мар’яна   Бордунова

ІІ-ге місце - Гобона Вікторія (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока) «Мавка» Викладач  Мар’яна Гаврило

ІІІ-тє місце - Мигович Михайло ( Керецьківська ДШМ) «Дерево життя» викладач Марія Сакаль

 

Пропонуємо вам  якнайшвидше поринути в дивовижний світ Карпат, зазирнути в найпотаємніші його місця з допомогою чудових, унікальних, щирих робіт вихованців мистецьких шкіл краю. Надіємося, що вони спонукають вас не тільки ще глибше зануритися в карпатську міфологію .але і самим відтворити своє бачення цих чарівних істот.

Додаткова інформація