Школярі Іршавщини не на жарт уподобали сцену Ужгородського музучилища

29 квітня з концертною програмою до обласного центру завітав Зразковий духовий оркестр Іршавської дитячої школи мистецтв. Юні музиканти наважились на досить сміливий крок – продемонструвати свої вміння перед аудиторією професіоналів і тих, хто нині здобуває професійний вишкіл у стінах Ужгородського музичного училища.

Втім, творча зустріч пройшла успішно, адже Іршавська дитяча школа мистецтв славиться талановитими вихованцями та щороку постачає для музичного училища здібних студентів. Зокрема, цьогорічними вступникамипланують стати і двоє учасників духового оркестру.

"В нас склалася чудова співпраця з Ужгородським музучилищем, уже багато поколінь наших випускників продовжили здобувати музичну освіту тут, а згодом – в академіях і консерваторіях України та закордону, – каже директор школи Олександр Рацин, – Чимало наших вихованців сьогодні працюють артистами й педагогами в престижних вітчизняних колективах і закладах, та навіть в Італії, Англії і Китаї".

Наступного року Іршавська дитяча школа мистецтв святкуватиме 60-ліття. Понад 40 років у школі грає духовий оркестр під керівництвом умілого викладача й невтомного ентузіаста від культури – Івана Кули. Крім колективу, що завітав до Ужгорода, художній керівник опікується також оркестром молодших школярів та духовим оркестром при районному будинку культури.

Директор музучилища Світлана Стегней висловила вдячність Івану Кулі за таку якісну підготовку здібної юні, а публіка – щедро нагородила аплодисментами своїх талановитих наступників.

1

2

3

4

5

6

7

Управління культури Закарпатської ОДА

Додаткова інформація