На Закарпатті триває конкурсна процедура призначення керівників державних та комунальних закладів культури

Відповідно до законодавчого нововведення, управління культури Закарпатської облдержадміністрації 11 червня оголосило конкурс на посади директорів шести закладів культури області.

Прийом документів для участі у конкурсі і формування конкурсної комісії здійснювалися протягом 30 днів з часу оголошення конкурсу в офіційних ЗМІ краю та на сайті управління культури облдержадміністрації.

Отож, остаточно затверджений склад конкурсної комісії був оприлюднений на сайті органу управління 12 липня (http://kultura.uz.ua/index.php/809-zatverdzheno-sklad-konkursnykh-komisii-dlia-provedennia-konkursnoho-doboru-na-posadu-kerivnykiv-zakladiv-kultury).

Що ж до претендентів на керівні посади в закладах культури краю, то їх по завершенню прийому документів, є всього дванадцятеро. А саме:
- на посаду директора обласного краєзнавчого музею ім.Т.Легоцького претендують Василь Шеба, Томаш Сопко, Володимир Гуцул, Павло Федака;
- на посаду директора обласного художнього музею ім.Й.Бокшая – Франциск Ерфан, Вікторія Манайло-Приходько;
- на посаду директора обласного музею народної архітектури та побуту – Габрієла Андял, Василь Коцан;
- на посаду директора обласного академічного камерного хору "Кантус" – Станіслав Сокач;
- на посаду директора обласного угорського театру – Андрій Качур, Марія Шютев;
- на посаду директора обласної бібліотеки для дітей та юнацтва – Валентина Чіка.

Претендентам належало подати: заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних, автобіографію, копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту, копії документів про трудову діяльність, два рекомендаційні листи довільної форми, мотиваційний лист довільної форми та проекти програм розвитку відповідного закладу культури на один і п’ять років.

На сайті управління культури ОДА в рубриці "Конкурсна процедура призначення керівників" можна ознайомитися з автобіографіями, мотиваційними та рекомендаційними листами конкурсантів (http://kultura.uz.ua/index.php/konkursna-protsedura-pryznachennia-kerivnykiv).

Копії ж особових документів відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", а також авторські проекти програм розвитку закладів культури (з поваги до інтелектуальної власності претендентів) – на сайті не публікуватимуться, однак усі охочі зможуть особисто пересвідчитись у наявності цих документів в управлінні культури облдержадміністрації.

Зауваження та пропозиції щодо кандидатур на керівні посади в обласних закладах культури – як від фахівців галузі, так і від представників громадськості – приймаються до 22 липня на поштову (88008, м.Ужгород, пл.Народна, 4, управління культури, 543 каб.) або електронну адресу ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

І вже 25 липня о 10.00 у кабінеті начальника управління культури відбудеться перше засідання, на якому конкурсна комісія розглядатиме документи конкурсантів на відповідність кваліфікаційним вимогам. А 29 липня з 10.00 (місце проведення уточнюється) розпочнуться презентації проектів програм розвитку закладів культури та співбесіди з кандидатами. В підсумку другого (завершального) засідання, конкурсна комісія прийме рішення, що буде оприлюднене на сайті органу управління (зокрема, у форматі відеозапису) та в інших ЗМІ області.

За умови обрання більшістю від затвердженого складу конкурсної комісії, переможців призначать керівниками закладів не пізніше, ніж за два місяці з дня оголошення конкурсу, тобто, новообраних директорів на наступне п’ятиріччя згадані заклади культури можуть одержати 1 серпня.

Управління культури Закарпатської ОДА

Додаткова інформація