Результати другого засідання комісій по конкурсному добору на посади керівників закладів культури області (ч.2)

Сьогодні, 3 серпня, відбулося друге засідання комісій по конкурсному добору на посади керівників закладів культури.

За результатами голосування конкурсні комісії вирішено:

- рекомендувати управлінню культури обласної державної адміністрації призначити Франциска Ерфана на посаду директора Закарпатського обласного художнього музею ім.Й.Бокшая як такого, котрий успішно пройшов конкурсний відбір;

- рекомендувати управлінню культури обласної державної адміністрації призначити Василя Шебу на посаду директора Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім.Т.Легоцького як такого, котрий успішно пройшов конкурсний відбір.

Відеозапис із засідання комісій можна переглянути в рубриці "Конкурсна процедура призначення керівників" (http://kultura.uz.ua/index.php/konkursna-protsedura-pryznachennia-kerivnykiv).

Відповідно до ст.215 п.15 Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури" керівник управління культури облдержадміністрації зобов'язаний призначити переможця конкурсу керівником закладу культури не пізніше, ніж за два місяці з дня оголошення конкурсу. Підставою для видання наказу про призначення керівника закладу культури є підписання контракту.

Нагадаємо, що днями вже відбулися відповідні засідання комісій по конкурсному добору на посади керівників Закарпатського академічного камерного хору "Кантус", обласної бібліотеки для дітей та юнацтва й обласного музею народної архітектури та побуту (http://kultura.uz.ua/index.php/824-rezultaty-druhoho-zasidannia-komisii-po-konkursnomu-doboru-na-posady-kerivnykiv-zakladiv-kultury). 

Управління культури Закарпатської ОДА

Додаткова інформація