Управління культури Закарпатської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на посаду директора Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту.

Для участі в конкурсі необхідно подати:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних"; 

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу: 88008, м.Ужгород, пл.Народна, 4, управління культури, к.543 та електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Прийом документів для участі в конкурсі здійснюється протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Додатково просимо подати копії документів про трудову діяльність та проекти програм розвитку відповідного закладу культури на один і п’ять років.

Відповідно до вимог статті 21 Закону України "Про культуру" управління культури до 29 серпня приймає пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії.

 

Управління культури Закарпатської ОДА

Додаткова інформація