Затверджено склад комісії для проведення конкурсного добору на посаду керівника ЗМНАП

Сьогодні наказом управління культури Закарпатської облдержадміністрації №01-05/222 від 13.09.2016 р. затверджено склад комісії для проведення конкурсного добору на посаду керівника Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту. 

Нагадуємо, що згідно з вимогами, до складу конкурсної комісії входить 9 членів – по 3 представники від органу управління та від трудових колективів (обрані на загальних зборах) та від громадських організацій, котрі були обрані шляхом жеребкування (http://kultura.uz.ua/index.php/874-rezultaty-zherebkuvannia-po-vidboru-kandydatur-vid-hromadskykh-orhanizatsii-do-skladu-konkursnoi-komisii-dlia-doboru-kerivnyka-zomnap).

Таким чином, до складу конкурсної комісії для проведення конкурсного добору на посаду керівника Закарпатського обласного музею народної архітектури і побуту ввійшли:

1. Від управління культури (органу управління):
- Вікторія Фролова – начальник управління культури облдержадміністрації;
- Ілдико Молнар – заступник начальника управління – начальник відділу управління культури облдержадміністрації;
- Владислава Рішко – провідний фахівець методичного кабінету при управлінні культури облдержадміністрації;
- Ольга Бєлєцька – головний спеціаліст управління культури облдержадміністрації, секретар конкурсної комісії (без права голосу).

2. Від громадських організацій:
- Марія Купарь – член обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України;
- Аттіла Коприва – член товариства Угорської культури Закарпаття;
- Василь Олашин – член ради крайового товариства "Просвіта", скульптор, член Національної спілки художників України.

3. Від трудового колективу:
- Федір Шандор – доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри соціології та соціальної роботи ДВНЗ "Ужгородський національний університет";
- Емма Левадська – член Національної спілки майстрів народного мистецтва, Спілки професійних художників Закарпаття, Спілки дизайнерів України;
- Сергій Федака – доктор історичних наук, професор, викладач кафедри історії України ДВНЗ "Ужгородський національний університет".

Крім того, 9 вересня закінчився термін подання документів претендентами на посаду керівника Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту. Документи подали: Габрієла Андял, Оксана Зейкан, Василь Коцан, Павло Леньо та Костянтин Яворський.

На сайті управління культури ОДА в рубриці "Конкурсна процедура призначення керівників" можна ознайомитися з автобіографіями, мотиваційними та рекомендаційними листами конкурсантів (http://kultura.uz.ua/index.php/konkursna-protsedura-pryznachennia-kerivnykiv).

Копії ж особових документів відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", а також авторські проекти програм розвитку закладів культури (з поваги до інтелектуальної власності претендентів) – на сайті не публікуватимуться, однак усі охочі зможуть особисто пересвідчитись у наявності цих документів в управлінні культури облдержадміністрації.

Зауваження та пропозиції щодо кандидатур на керівні посади в обласних закладах культури – як від фахівців галузі, так і від представників громадськості – приймаються до 19 вересня на адресу управління (88008, м.Ужгород, пл.Народна, 4, управління культури, 543 каб.) або електронною поштою ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

А вже 20 вересня о 10.00 у кабінеті начальника управління культури відбудеться перше засідання, на якому конкурсна комісія розглядатиме документи конкурсантів на відповідність кваліфікаційним вимогам.

 

Управління культури Закарпатської ОДА

Додаткова інформація